. Avukatlarımız

Av. Ömer Durak
Kurucu
E-posta: omerdurak@omerdurak.org
 
Detaylı Bilgi

Av. Ömer Durak avukatlık kariyerine 1985 tarihinde Türkiye'nin sektördeki bir numaralı müzik yapım şirketi bünyesinde hukuk müşaviri olarak başlamıştır. Burada Fikir ve Sanat Eserleri alanında ve müzik piyasasında uzmanlaşma ve Türkiye'nin önemli sanatçılarıyla ve yapımcı şirketleriyle çalışma fırsatı bulmuştur.
 
Av. Sezen Sezen
E-posta: sezen@omerdurak.org
 
Detaylı Bilgi

1987 Adana doğumludur. 2005 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2009 yılında %10'luk başarı diliminde dereceyle mezun oldu. Türk Patent Enstitüsü'ne bağlı marka vekilidir. Çalıştığı Alanlar: Fikri Mülkiyet Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler hukuku, Medeni Hukuk. ABD'de dil eğitimi almıştır. Yabancı dili İngilizcedir. Türk Patent Enstitüsü'ne bağlı marka vekilidir .
 


 
Av. Esin Bektaş
E-posta: esin@omerdurak.org
 
Detaylı Bilgi

1989 Bursa doğumludur. Gemlik Celal Bayar Anadolu Lisesi (2003 - 2007) ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi (2007 - 2011) mezunudur. 2011 yılından itibaren Marmara Üniversitesi Özel Hukuk Yüksek Lisans Programında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Yabancı dili İngilizce ve Frasızcadır.
 
 

 
Ana sayfa
| Hakkımızda | Çalışma Alanlarımız | Avukatlarımız | İnsan Kaynakları | İletişim

© 1992 - 2010 Ömer Durak Hukuk Bürosu. Tüm hakları saklıdır.

iletişimde diğer yarınız

Avukat,İstanbul,Hukuk,Enerji,Boşanma,İş Hukuku,Ömer Durak,Ticaret,Mahkeme,Dava,Telif,Marka,Gayrimenkul,Sözleşme,Ceza